Pasívne drevené domy

R 3 END

R 3 END je pokračovanie nízkoenergetického radu rodinných domov v trojizbovom prevedení drevostavba, ktorá umožňuje realizáciu nízkoenergetickej stavby až do pasívneho štandardu. Ide o prízemný rodinný dom s maximálnym priestorom na minimálnom pôdoryse. Dodržiava zásady účelného bývania, ergonómie, orientácie na denné svetlo ako aj patogénneho ošetrenia stavby.

Dom ponúka vysoký štandard vybavenia a pohodlie obytného priestoru. Súčasťou projektu je aj zimná záhrada.

R 4 END

R 4 END je pokračovanie nízkoenergetického radu rodinných domov v štvorizbovom prevedení drevostavba, ktorá umožňuje realizáciu nízkoenergetickej stavby až do pasívneho štandardu ( 30 kWh/m2 / rok ) Ide o prízemný rodinný dom s maximálnym priestorom na minimálnom pôdoryse. Dodržiava zásady účelného bývania, ergonómie, orientácie na denné svetlo ako aj patogénneho ošetrenia stavby.

Dom ponúka vysoký štandard vybavenia a pohodlie obytného priestoru. Súčasťou projektu je aj zimná záhrada.

Nízkoenergetické murované domy

R 2

R 2 je prízemný rodinný dom v dvojizbovom vyhotovení s maximálnymp riestorom na minimálnom pôdoryse. Architektonický koncept dodržiava zásady ergonómie a orientácie na denné svetlo. Dom ponúka vysoký štandard vybavenia a pohodlia obytného priestoru.

Možný je aj variant so zimnou záhradou.

R 3 X

R 3 X je 3-izbová verzia murovaného nízkoenergetického modelu domu. Ide o prízemný rodinný dom s maximálnym priestorom na minimálnom pôdoryse. Dodržiava zásady účelového bývania, ergonómie, orientácie na denné svetlo ako aj patogénneho ošetrenia stavby.

Dom ponúka vysoký štandard vybavenia a pohodlie obytného priestoru. Súčasťou projektu je aj otvárateľná zimná záhrada.

R 4

R 4 je prízemný rodinný dom s maximálnym priestorom na minimálnom pôdoryse. Dodržiava zásady ergonómie a orientácie na denné svetlo. Dom ponúka vysoký štandard vybavenia a pohodlia obytného priestoru.

Možný je aj variant so zimnou záhradou, izbou pre rodičov, pracovňou alebo aj vo variante dvoch detských izieb.

R 4 X

R 4 X je vylepšená 4-izbová verzia jedného z najpredávanejších nízkoenergetických modelov domov. Ide o prízemný murovaný rodinný dom s maximálnym priestorom na minimálnom pôdoryse.

Dodržiava zásady ergonómie a orientácie na denné svetlo. Ponúka vysoký štandard vybavenia a pohodlia obytného priestoru. Možný je aj variant so zimnou záhradou, s izbou pre rodičov, s pracovňou alebo dvomi detskými izbami.